Apie Dvarą

      Pusiaukelėje iš Kauno į Šakius, dešinėje pusėje, Rūdšilio miškų glėbyje prisiglaudęs gražus Lekėčių miestelis. Čia, Liekės upelio pašonėje,  savo svetingas duris atvėręs Paliekio dvaras. Šalia – augančių šimtamečių pušų ošimas, nepailstančio vandens čiurlenimas, paukščių čiulbėjimas, grynas oras, gražiai sutvarkyta aplinka – tai, ko reikia nuo gyvenimo tempo pavargusiam žmogui. Čia tereikia visai nedaug, kad pasijustumėte lyg pasakoje. Paliekio dvaro svečius supa prabangus dvaro interjeras, išpuoselėta aplinka su dideliu parku. Paliekio dvaras kviečia rengti vestuves, konferencijas ir kitas Jūsų šventes. 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                  Paliekio dvaras pirmą kartą duris savo svečiams atvėrė 2015 metais. Dvaro pastate pačioms įvairiausioms progoms švęsti ar konferencijoms organizuoti talpiname apie 170 žmonių. Antrame pastato aukšte įrengti uždari miegamieji kambariai, pritaikyti įvairiam žmonių skaičiui. Turime 23 dviviečius kambarius, 2 keturviečius apartamentus ir vieną didelį kambarį „Haremą“, su 15 atskirų dvigulių lovų, kuriame gali apsistoti 30 žmonių. Iš viso galime apnakvindinti 76 asmenis. Be to, pokylių salėse puikiai apgalvota vėdinimo ir kondicionavimo sistema, kuri  leis svečias jaustis patogiai.

                                                                                                                                                               

                                                                                           Pagrindinį dvaro pastatą ir lauko terasą jungia didžiulis ir itin tvarkingas parkas bei išpuoselėtas rožynas. Čia kiekvienas gali pasivaikščioti, pasigrožėti tekančiais fontanėliais bei atrasti mielą sau kampelį atsipūsti ar aktyviai pasilinksminti. Poilsiui bei pramogoms siūlome pirtis ir lietuviškų vynų degustaciją.


     

  

Savo veiklą pradėjome visai neseniai, todėl klausydami savo svečių atsiliepimų, nuolat stengiamės tobulėti bei puoselėti tiek dvarą tiek jo teikiamas paslaugas, kad kiekvienas užsukęs svečias pas mus, norėtų dar kartą sugrįžti.

Kviečiame ir Jus į pasimatymą su Paliekio Dvaru!

https://www.facebook.com/paliekiodvaras/videos/2052104265087645/